Promossyon Tekstil Ürünleri

Tekstil ürünleri firmanızın daha çok tanınmasında çok büyük rol oynar özellikle sanayi sektöründeki işçiler tarafından çok sevilir çünkü reklam baskılı bir tişörtü günlük hayatta tercih edilmez ama sanayi şartlarıında rahatlıkla giyebilirler.

Tekstil ürünlerini hediye ettiğiniz müşterileriniz büyük ihtimalle otomotiv ve sanayi sektöründedir aynı zamanda promosyon hediyesini verdiğiniz firma sahibi başka firmalar ile etkileşimde olucaktır ve tişörtün üzerindeki baskıyı muhtemelen göreceklerdir.

Sadece bununlada değil 

Promosyon tişört için en önemli husus baskılı promosyon tişört olmasıdır. Baskılı promosyon tişörtler günlük hayatın hareketlilik durumunu karşılayabilecek rahatlıkta ve göz alıcı şıklıkta düzenlenir. Baskılı promosyon tişörtler için daha çok pamuksu, yumuşak ve her şartta kullanılabilecek tişört tipleri uygulanır. Baskılı promosyon tişört kullanıldığı alanda rengi ile görüntüsü ile ve reklam logosuyla ortama ekipçe bir enerjinin yayılmasını sağlar.

Buda aradaki renk uyumsuzluklarının ortadan kaldırır ve bir kombin ile profesyonel çalışmayı ortaya koyar. Özellikle kurumsal alanlarda en çok tercih edilen baskılı promosyon tişört modellerinde pantolon rengi ve tişört renk uyumu birlikte sağlanır. Bu da sunulan hizmetin ciddiyetini ve baskılı promosyon tişört kullanan kurumun resmiyetini ortaya koyar.

Ayrıca firmanız bünyesinde çalıştırdığınız personeller iş kıyafeti bulma zorluğu çekmez bu sayede motivasyon kazanılır.

Konya Promosyon

Promosyon Ürünler

Promosyon Ürünleri

Konya Promosyon Ürünleri

Whatsapp Siparis Hattı 0332 312 15 05 Müşteri Hizmetleri