Duvar Saati

Saat şuan kaçı gösteriyor? Böyle bir soruyu dış dünyadan yani etrafınızdaki insanlardan birkaç kez duymanıza rağmen kendinize bu soruyu günde yüzlerce kez sorma ihtimalinizin olduğunu biliyormuydunuz? Galiba biliyordunuz nede olsa biraz önce saate bakmak istediniz. Telefonlarımız, tabletlerimiz, bilgisayarlarımız evimiz ve ofisimizin de muhakkak birer saati/saat göstergesi bulunmaktadır, hatta birçoğumuz devamlı olarak kolumuzda dahi saat taşıyoruz. Vakit nasıl geçiyor sorusuna her an bir cevap bulabilmek için tüm çevremiz saatlerler çevrili.

 

Sizlere güzel bir soru soralım. Müşteriniz günde defalarca kez saat kaç sorusunu kendisine sorarken  saate baktığında hem saati hemde sizin iş yeri imzanız olan logonuzu görsün istemezmisiniz? Birkaç ayda bir pil değiştieme durumunda kalsa bile yıllarca duvarında üzerinde imzanız olan bir saat kalsın istemezmisiniz?

 

Reklam yapmayı her firma ister, bunun asıl sebebi tercih edilme olayını üst sayılara çıkartmak ve daha fazla müşteri elde etmektir. İnce bir hesap yaptıktan sonra ne kadar kâr edebileceğinizi isterseniz bir kez daha düşünün…

Konya Promosyon

Promosyon Ürünler

Promosyon Ürünleri

Konya Promosyon Ürünleri

Whatsapp Siparis Hattı