Covid-19' un promossyona etkisi

Korona virüsü ilk olarak 1960' lı yıllarda zaten vardı ancak kendini göstermiyordu.

2020 yılında ise Çin' in Wuhan kentinde ortaya çıkınca merak konusu oldu peki nasıl tekrar günyüzüne çıktı bu korona virüsü ?

Çin' in Wuhan kentindeki bir balık pazarında yarasa çorbasına kaşık daldıran bir adam başlattığı tahmin ediliyor ama ayrıca buda değil biyolojik bir silah veya labaratuvarda deney yaparken ortaya çıkmış bir salgın hastalık olduğuda televizyon ve internet aracılığıyla haber ediliyor.

Peki bu virüsün bizlere ve müşterilerimize ne gibi bir değişikliklere yol açmıştır ?

Ürünlerimizde yapmış olduğumuz titizliğin yanı sıra Korona virüsünün en büyük etkisi online alışverişlerde ciddi bir alışveriş sağladı.

Evde karantinaya giren insanlar hem canları sıkıldığı için hemde dışarıya çıkamadıkları için online alışverişlere yöneldi.

Özellikle işyeri ve firma sahipleri online olarak promosyon ürünlerine bakmıştır.

Müşterilerimiz daha öncesine kadar promosyon çakmak ve promosyon kalem ürünlerine bakarken bu süreçte daha çok teknolojk ve ahşap promosyon ürünlerini tercih etmeye başladı.

Bu süreçte müşterilerimizin ve Promossyon.com olarak en çok dikkat ettiğimiz şeylerden biri ürünlerimizin nasıl ve hangi koşullarda üretilip paketlendiği müşterilerimizde merak konusu oldu.

2020 yılı hepimiz için zorlu bir süreçti özellikle Covid-19 virüsü ile işlerimizi dahada titizlikle yapmamız gerekti. Promossyon.com olarak müşterilerimizin sağlığını önemsiyoruz. Ürünlerimizi hazırlarken özellikle eldiven ve maske takmayı ihmal etmiyoruz. ürünlerimizi hazırladıktan sonra ürettiğimiz promosyon ürününü ve dış ambalajını dezenfekte ediyoruz.

Konya Promosyon

Promosyon Ürünler

Promosyon Ürünleri

Konya Promosyon Ürünleri

Whatsapp Siparis Hattı 0332 312 15 05 Müşteri Hizmetleri